info@webfly.ee

0
  • Te pole vormistamist alustanud.

Kirjeldus

Odavaim ja lihtsaim viis on rentida omale koduleht

Vali kujundus

Esimese sammuna leia oma kodulehele sobiv kujundus. Valida saab mitmekümne sobiva disaini vahel. Olemasolevat kujundust on võimalik vahetada kas või iga aasta ilma täiendava lisatasuta!

Vaata kujundusi
Vali-kujundus
Vali-domeen

Vali tasuta domeen

Leia oma veebilehele vaba domeen meie mugavast domeeni nime kontrollijast. Domeen koos veebimajutusega on kodulehe rentijale tasuta. See hoiab veebilehe kulud mugavalt madalal.

Kontrolli domeeni

Tasu tellimuse eest

Vali võimalikud lisad, kontrolli tellimust ja vormista ost lõpuni. Meil saab maksta Maksekeskus mooduliga, mis tähendab, et saad tellimuse eest maksta mugavalt pangalingiga ükskõik mis pangast üle Eesti.

Vormista tellimus
tasu-lehe-eest
Sisesta-tekstid

Valmis!

Peale tellimuse vormistamist teostame vajalikud eeltööd kodulehe üles seadmiseks ja saadame vajalikud ligipääsukoodid. Teie ülesandeks on sisestada kodulehele vajalikud tekstid ja pildid.

Sobib! Kuidas edasi?

Vali omale sobiv veebilehe disain ja võimalikud veebilehe lisad, vormista tellimus lõpuni ning tasu mugavalt pangalingiga. Järgmise sammuna saadki omale ligipääsu valminud veebilehele või e-poele!

q
Oleme teie jaoks alati olemas

Kui teil tekib küsimusi või probleeme oma kodulehe üles seadmisega, on meie klienditugi teile alati abiks. Võtke meiega ühendust ja leiame kiirelt teie murele lahendusele. Tööpäeviti vastame mõne tunni jooksul.

q
Otsimootoritele optimeerimine

Kodulehed on üles ehitatud selliselt, et neil on teostatud üldine optimeerimine otsimootoritele (näiteks Google) ehk SEO. Põhjaliku SEO teostamist pakume lisatööna, selle soovi korral märkige see tellimuse vormistamisel.

q
Kodulehe sisu

Kas soovite abi tekstide ja piltide sisestamisel oma uuele kodulehele? Lisateenusena pakume veebilehe sisu sisestamist, tekstide tõlkimist ja teksti toimetamist. Samuti pakume kokkuleppel e-poodi toodete sisestamise teenust.

q
Google Analytics

Kui soovite jälgida oma kodulehe külastatavust ning analüüsida kasutaja liikumismustreid, soovitame kodulehele paigaldada Google Analytics tarkvara. Tellimust vormistades on seda võimalik juurde tellida.

Mida Webfly kodulehe rent sisaldab?

Tasuta kujundused

Valige omale sobiv veebilehe kujundus mitmekümne erineva disaini seast.

Tasuta domeen

Pakume iga kodulehe rendi paketiga kaasa tasuta domeeni omal valikul.

Tasuta veebimajutus

Kõikide renditavate veebilehtede veebimajutus meie serveris on täiesti tasuta.

E-mailid

Baaspaketis sisaldub kaks tasuta e-maili aadressi. Vajadusel on alati võimalik soodsalt e-maili aadresse juurde tellida.

Disaini vahetus

Saate vahetada kodulehe väljanägemist kas või iga aasta möödudes. Uue aastamakse tasumisel valite uue kujunduse, kogu muu veebilehe sisu jääb paika vastavalt varasemale seadistusele.

Turvalisus ja abi

Veebileht on kaitstud meie turvalistes serverites. Vajadusel saame pakkuda abi kodulehe seadistamise või taastamisega ning vastame teie küsimustele.

Sobib! Kuidas edasi?

Vali omale sobiv veebilehe disain ja võimalikud veebilehe lisad, vormista tellimus lõpuni ning tasu mugavalt pangalingiga. Järgmise sammuna saadki omale ligipääsu valminud veebilehele või e-poele!