KIRJELDUS

Odavaim ja lihtsaim viis on rentida omale koduleht

Vali kujundus

Esimese sammuna leia oma kodulehele sobiv kujundus. Valida saab mitmekümne sobiva disaini vahel. Olemasolevat kujundust on võimalik vahetada kas või iga aasta ilma täiendava lisatasuta!

Vali tasuta domeen

Leia oma veebilehele vaba domeen meie mugavast domeeni nime kontrollijast. Domeen koos veebimajutusega on kodulehe rentijale tasuta. See hoiab veebilehe kulud mugavalt madalal.

Tasu tellimuse eest

Vali võimalikud lisad, kontrolli tellimust ja vormista ost lõpuni. Meil saab maksta Maksekeskus mooduliga, mis tähendab, et saad tellimuse eest maksta mugavalt pangalingiga ükskõik mis pangast üle Eesti.

tasu-lehe-eest-300x300
Sisesta-tekstid-300x300

Valmis!

Peale tellimuse vormistamist teostame vajalikud eeltööd kodulehe üles seadmiseks ja saadame vajalikud ligipääsukoodid. Teie ülesandeks on sisestada kodulehele vajalikud tekstid ja pildid.

Sobib! Kuidas edasi?

Vali omale sobiv veebilehe disain ja võimalikud veebilehe lisad, vormista tellimus lõpuni ning tasu mugavalt pangalingiga. Järgmise sammuna saadki omale ligipääsu valminud veebilehele või e-poele!

MIDA WEBFLY KODULEHE RENT SISALDAB?

uus5

Tasuta kujundused

Valige omale sobiv veebilehe kujundus mitmekümne erineva disaini seast.

uus3

Tasuta domeen

Pakume iga kodulehe rendi paketiga kaasa tasuta domeeni omal valikul.

uus2

Tasuta veebimajutus

Kõikide kodulehtede veebimajutus meie serveris on täiesti tasuta.

uus6

E-mailid

Baaspaketis sisaldub kaks tasuta e-maili aadressi. Vajadusel on alati võimalik soodsalt e-maili aadresse juurde tellida.

uus1

Piiritud võimalused

Disaini valikul ei ole Te seotud vaid selle kujundusega. Saate muuta kõike vastavalt oma soovidele.

uus4

Turvalisus ja abi

Veebileht on kaitstud meie turvalistes serverites. Vajadusel saame pakkuda abi kodulehe seadistamise või taastamisega ning vastame teie küsimustele

Sobib! Kuidas edasi?

Vali omale sobiv veebilehe disain ja võimalikud veebilehe lisad, vormista tellimus lõpuni ning tasu mugavalt pangalingiga. Järgmise sammuna saadki omale ligipääsu valminud veebilehele või e-poele!

Meie süsteemis käivad ettevalmistustööd uue lahenduse pakkumiseks. Hetkel uusi tellimuse vastu ei võeta. Avame peatselt. Peida